<

Устилузька громада співпрацюватиме з Ковельським медичним коледжем

19:21 | 10.03.2026 / Володимир / , /
Перегляди
0
/ Коментарі відсутні

10-го березня міський голова Устилуга Віктор Поліщук та директорка Ковельського фахового медичного коледжу Олена Григоля підписали договір про співпрацю.

Метою партнерства є розвиток взаємодії у сферах освіти, медицини та науки, а також налагодження співпраці між громадою та освітнім закладом, повідомили в Устилузькій громаді.

У межах угоди сторони планують проводити спільні науково-практичні заходи, семінари та конференції, організовувати профорієнтаційну роботу серед учнів громади. Також передбачено проходження студентами коледжу практики у медичних закладах громади та сприяння їх подальшому працевлаштуванню.

Крім того, співпраця передбачає проведення майстер-класів і навчальних занять із надання першої домедичної допомоги та інших медичних навичок.

Очікується, що таке партнерство сприятиме підготовці кваліфікованих медичних кадрів та розвитку системи охорони здоров’я громади.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 Березня, Вівторок