У Володимирському професійному регіональному коледжі готують спеціалістів за новітніми професіями
Минулого тижня перший заступник міського голови Володимира та депутат Волинської обласної ради Ярослав Матвійчук спільно із заступником голови обласної ради Григорієм Пустовітом відвідали місцевий професійний регіональний коледж.
Директор коледжу Юрій Мозоль ознайомив гостей з роботою закладу, певними проблемними моментами. Розповів, що коледж активно розвивається та набирає здобувачів освіти. Якщо 3 роки тому тут навчали тільки 12-м професіям, то нині вже пропонують підготовку з 20 професій, повідомили на сайті міста.
Наразі область і Володимирська громада активно долучаються до підтримки професійно-технічної освіти. Відкриваються сучасні спеціальності, одна з яких – «Майстер з монтажу і обслуговування систем відновлюваної енергетики».
«З 2006 року в коледжі готували кваліфікованих робітників з професії «Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування». А ось уже два роки ми навчаємо спеціалістів за новою і затребуваною на сучасному ринку праці професією «Майстер з монтажу і обслуговування систем відновлюваної енергетики». Наші випускники вже встановлюють сонячні батареї, генератори та електропідстанції», – зазначив Юрій Мозоль.
Для обладнання навчальних кабінетів та підготовки майбутніх фахівців було залучено державні, обласні кошти. Також до фінансування долучилася й громада Володимира, виділивши кошти на суму 400 тисяч грн.



