У Володимирі за 27 мільйонів тепломережу покращать трубами по вдвічі завищеній ціні
КП «Володимиртепло» 23-го травня за результатами тендеру уклало угоду з фірмою «Вельт Капітал» стосовно реконструкції теплових мереж котельні на 27 млн грн.
Про це повідомляється у системі «Прозорро», пишуть Наші гроші.
До жовтня виконають реконструкцію теплових мереж котельні по вулиці Шевченка, 8-К – вулиці Ковельській, 12-К. Роботи оплачуватимуть протягом півмісяця після виконання.
У підсумковій відомості ресурсів найбільше коштів припадає на електрозварні сталеві труби з теплогідроізоляцією з пінополіуретану із зовнішньою оболонкою з поліетилену різних типорозмірів. Усього на них припадає понад 6 млн грн (тут і далі ціни без ПДВ). Їх ціни перевищують ціни з відкритих джерел та на нещодавніх тендерах інших замовників.
Наприклад, труба 159/250 коштує 4 921 грн/м.
Зараз в інтернет-магазинах ціни від 8% до 68% нижчі: найнижча знайдена ціна складає 2 930 грн/м, найвища – 4 560 грн/м.
Днями «Броваритепловодоенергія» замовило таку трубу на 62% дешевше – по 3 034 грн/м. А в квітні «Львівтеплоенерго» замовляло таку трубу по 1 641 грн/м, тобто втричі дешевше.
Труба 133/225 для «Володимиртепла» коштує 3 779 грн/м.
Зараз в інтернет-магазинах ціни складають 2 900–3 630 грн/м, що на 4-30% нижче. Однак на тендерах «Нововолинськтеплокомуненерго» з тієї ж Волині в травні замовляло таку трубу по 1 395 грн/м, а освітяни Бобринецької міськради Кіровоградської області в квітні – по 1 372 грн/м. Тобто принаймні у 2,5 раза дешевше.
Єдиним конкурентом була фірма «Укрбуд-Проект-Реконструкція» із Броварів, якою володіє та керує Давід Кізіменко.
Львівською фірмою «Вельт Капітал» володіє та керує львів’янка Тетяна Павленко. За даними системи «YouControl», раніше ця компанія була зареєстрована в місті Городок Львівської області, а її засновницею та директором була місцева жителька Ярина Газда.
Нагадаємо, «НГ.Львів» писали, що у 2018 році «Вельт Капітал» розіграла з пов’язаним підприємством «Арагас» реконструкцію Російського культурного центру за 6 млн грн.
Із 2016 року переможець отримав підрядів переважно на Львівщині на 2,61 млрд грн.
Гешефт є гешефт, нічого особистого. Віддали Волинь людям Бєні, тепер їжте та не обляпайтесь.