У Нововолинську та Володимирі оштрафували рибалок, що продавали улов
У період з 25-го січня по 1-го лютого державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля зафіксували 49 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів, зокрема у Нововолинську та Володимирі.
Так, складено 44 протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства), два – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів), один – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення), один – за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП (продаж заборонених знарядь лову) та один – за ст. 188-5 КУпАП.
«За даний період на порушників накладено 2 499 грн штрафів. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 2 кг водних біоресурсів. Також вилучено 2 од. заборонених знарядь лову», – повідомив начальник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.
Для прикладу, 29-го січня під час перевірки потенційних місць незаконної торгівлі водними біоресурсами та забороненими знаряддями лову державні інспектори рибоохорони виявили ряд порушень.
На ринку у Володимирі-Волинському, поблизу автовокзалу виявлено порушника, який здійснював продаж незаконного знаряддя лову. Зокрема, у чоловіка вилучено риболовецьку сітку. На особу складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП.
Пізніше поблизу Центрального ринку міста Володимир-Волинський було викрито громадянина, який здійснював незаконний збут живця карася сріблястого – 75 екз. Чоловік не зміг надати документи, що підтверджують законність придбання та походження риби.
30-го січня поблизу Центрального ринку у Нововолинську виявили аналогічне порушення. Громадянин здійснював продаж риби щука без дозвільних документів.
На осіб складено протоколи за ст. 88-1 ч. 1 КУпАП. Матеріали справ готуються до передачі в суд для притягнення порушників до відповідальності.
Любителям риболовлі нагадують, що виловленурибу, з дотриманням Правил любительського та спортивного рибальства, можна використовувати лише для особистого споживання та заборонено для продажу. Стаття 88-1 КУпАП визначає, що порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.
Правильно роблять,ато мабуть геть нічого буде ловити.
Всі браконьєри які тонами знищують рибу давно легалізовані вони мають ліцензію на промисловий вилов риби.хтілося би подивитися де та промисловість і що то таке.на справді то є браконьєри в законі
Займіться рятуванням ріки, очистьтіть її.А ріка належить людям, не тільки товстосумам. Подивіться на неправомірне забудування берегів і стіки з них у ріку.