На цукровому заводі Володимира-Волинського черговий інцидент з викопуванням трубопроводу та викликом правоохоронців
28-го лютого під час брифінгу міського голови Володимира-Волинського та журналістів місцевих видань розповів про інцидент, котрий трапився на цукровому заводі. Петро Саганюк додав, що викликав правоохоронні органи для зафіксування факту.
“Я вчора обїжджаючи місто (27-го лютого – ред.) був на очисних спорудах цукрового заводу і побачив там екскаватора, який викопував труби. По-перше роботи проводяться без погодження з міською владою, а земельні роботи повинні погоджуватися! Повинен бути сервітут… І по-друге там йде гілка газопроводу, вона зараз в “спокійному” стані, але все може бути… Я запросив правоохоронні органи, які розслідуватимуть цю справу. Відкрите кримінальне провадження… ” – зазначив мер Саганюк.
Як повідомив міський голова, людина котра представляється власником очисних споруд, не заключила ніякого договору з міською радою. При відсутності договору, розпорядником землі є міська влада, без погодження якої заборонено проводити земельні роботи (розкопки). Саганюк акцентував, що без допомоги правоохороних органів, не зможуть розібратися із проблемними питаннями по цукровому заводу.
“Ще раз хочу наголосити – майже 3 кілометри залізничної колії, бандити (я їх по-іншому не назву) продали за 450 гривень.
Там суть справи – Михайлевський (ліквідатор цукрового заводу) він на підставні фірми продає по занижених цінах майно. Фірми, які його… “обналічують” гроші, зловживають… аби не повертати кошти в міський бюджет, а також області і держави. Зараз там йде ліквідація цього підприємця і ми (міська влада) четверті в черзі на компенсацію коштів ( в перших чергах банки, в яких брали кредити)” – підсумував міський голова Володимира-Волинського.
Нагадаємо, що попередній конфлікт розгорнувся 8-го грудня, коли відбулася комісія з нарахування збитків завданих цукровим заводом через не сплату податку за оренду земельної ділянки прощею понад 19 гектарів.
свідомі коментуйте – не мовчіть
А що тут коментувати ,при кому був приватизований цукровий завод і інші підприємства в місті ? Мені здається ,що тоді треба було бити на сполох ,а зараз вже пізно пити Боржомі ,як печінка розлетілась .Я думаю ,що кожен в місті знає нгаших героів .
справа не в тому коли і ким а в тому що всі вони завод і фабрики в місті і не тільки в місті були не приватизовані а вкрадені в держави забесцінь
А крали без згодли міськоі ради і мероа ,чи як?Не треба лапшу вішати на вуха ,хто приватизував в центрі міста ділянку колишньоі четвертоі школи разом з будівлею і садком ?
ДЕ ТУТ ЛАПША І ДО ЧОГО ТУТ МЕР МІСЬКА РАДА МОВА НЕ ПРО ЦУКРОВИЙ ЗАВОД
ТАКИЙ ДЕРЕБАН БУВ Є І ПОКИ ЩЕ Є ЩО КРАСТИ БУДЕ
МОВА ПРОТЕ ЯКИМ ЧИНОМ МАЙНО ПЕРЕХОДИЛО З ДЕРЖАВНОЇ В ПРИХВАТНУ ВЛАСНІСТЬ
Як завжди каже Анатоль_:” Це діло треба розжувати”
Та що там коментувати? У нас, біля Нововолинського хлібозаводу, зняли заклізничну колію – приблизно, до кілометра, декілька років тому. На її місці, місцева влада дозволила інд. забудову СВОЇМ “елітаріям”. Так ВОНИ ПРИХОПИЛИ ІЩЕ Й землю власників будинків, що поблизу. Це неподобство продовжується – судяться зі слугами міського голови вже тривалий термін. Вул. Мічуріна, поцікавтесь. Заодно, ті слуги збудували будинки на газопроводі, ел.кабелях і каналізації. Корупції у Нововолинську нема! Чи не так, Вікторе Борисовичу Сапожніков?
он як цікаво воно получаєцца. як мені міська влада дає землю та житло до добре, а як комусь іншому то вже зле. так,анатолю?
Почерк бізнесмена з Нововолинська, розкопуємо. ізолюємо, та продаємо Саганюку П.Д., як нові. Пів Володимира теплотраси такими трубами замінили. Правильно кажу пане Ярославе Жук? Чи знову Рубанова винна в Ваших махінаціях.
то сусік так копає?
Пан Саган настоящий госпідар,а дороги в місті після Ваших каітальних ремонтів влаштовують,чи Ви знову одягаєте рожеві окуляри.Ще таких жахливих доріг не було з часів Незалежності!!!!
Пан Мер ! Скажіть правду громаді по цукровому заводі! Ви перша особа яка зацікавлена, щоб він не запрацював! Вас цікавлять 15га. Землі щоб вони відмовились а ви з Паном Свідерським роздерибаните! Но власникі хочють працювати звертаються про надання! А їм відмовляють!
Коли вони нарешті понажираються?
Ото до такого стану доведені орієнтовно 80га полів фільтрації та ще більш жахливий стан мають 30га це території бурякопункту ,сплавплощадки та землі де знаходилися обєкти промводоочистки. Хто і яким чином буде їх приводити у належний стан – під великим знаком питання . Це землі міської териоріальної громади – розпорядником яких була і є міська рада.