<

На акціоні “торгували оцінками” у педагогічному коледжі Володимира-Волинського

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:30 | 22.10.2015 / Володимир /
Перегляди
2
/ Коментарі відсутні

22-го жовтня ВКНЗ Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А. Ю. Кримському святкували 76-ту річницю із дня заснування. 

“Це вже стало традицією, на честь святкування дня заснування коледжу, проводити благодійні акції і допомагаємо нашій 14-й брига. Цього разу, нам стало відомо, що наші віськові потребують спальні мішки та керемати. Ми провели ярмарку і зібрали 16 200 гривень” – розповіла заступник директора з виховної роботи Лариса Мечнікова.

Також, студенська рада коледжу провела провела благодійний аукціон “Студенські надії” на котрому “торгували оцінками”. Так, будь-який студент коледжу за певну плату міг купити собі додаткові бали до певних предметів. Продавали поточні, тематичні та семестрові оцінки. Мінімальна ставка була 5 гривень. Так суми за різні предмети варіювали від 5 гривень до 60-ти.

Варто зазначити, що такий аукціон в коледжі проводиться вже в 2-ге. Минулого року за “оцінки вторгували” 13 тисяч гривень та найдорожча коштувала 700 гривень.

Всі отримані кошти від аукціону будуть передані на потреби військових.

Нагадуємо, що середня стипендія по коледжах Володимира-Волинського становить близько 700 гривень.

DSCN7370
DSCN7372
DSCN7380
DSCN7394

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 Грудня, П’ятниця