Фото дня: голуби на площі Героїв у Володимирі
На центральній площі Володимира є свої постійні мешканці — міські голуби. Вони тут щодня: серед людського руху, розмов, дитячого сміху й ранкової метушні. Саме ці птахи першими зустрічають містян і, здається, вже добре знають ритм життя площі.
Щодня о 9:00, коли звучить загальнонаціональна хвилина мовчання, площа на мить завмирає. Голуби залишаються мовчазними свідками пам’яті, яка об’єднує місто у спільній шані до тих, хто віддав життя за Україну.
Ці птахи давно стали невід’ємною частиною міського простору. Багато перехожих підгодовують їх, однак важливо робити це правильно, адже від цього залежить їхнє здоров’я та тривалість життя. Найкраще підходять зернові культури — пшениця, ячмінь, просо, овес чи кукурудза, а також насіння соняшника без солі або спеціальні кормові суміші для птахів.
Водночас фахівці не рекомендують давати голубам свіжий хліб і здобу, солоні чи смажені продукти, залишки їжі зі спеціями, снеки або солодощі, адже така їжа шкодить травленню птахів.
Міські голуби — це маленька, але жива частина Володимира. Вони щодня поруч із нами: у звичайних моментах, у тиші хвилини пам’яті та в буденному русі міста.
А ви часто звертаєте увагу на цих пернатих мешканців площі?

Голуби вакциновані? Адже вони переносять безліч хвороб!