<

В Україні відзначають День Національної поліції

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:58 | 4.07.2018 / Новини /
Перегляди
1
/ Коментарі відсутні

В Україні в середу, 4 липня, відзначають День Національної поліції.

З нагоди свята поліцейських привітав президент України Петро Порошенко, прем’єр-міністр Володимир Гройсман, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, командувач Операцією об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Володимир Гройсман побажав працівникам поліції після служби завжди повертатися додому цілими і неушкодженими.

https://www.facebook.com/volodymyrgroysman/videos/741022186066698/

Аваков також зазначив, що МВС крок за кроком створює нову поліцейську систему. Також він повідомив, що громадяни стали більше довіряти поліції.

“Нам є вже чим пишатися, і люди все більше й більше довіряють поліції, але шлях змін ще далеко не закінчений!” – зазначив він.

У той же час, Сергій Наєв написав, що гордиться тим, що служить пліч-о-пліч з кращими працівниками Національної поліції.

https://www.facebook.com/pressjfo.news/videos/403548470137775/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

27 Грудня, Субота