В Ізраїлі вибухнули три порожніх автобуси: терористи, ймовірно, переплутали час детонації

В Ізраїлі в місті Бат-Ям вибухнули три порожні автобуси, поліція допускає версію теракту.
Про це пише Українська правда з посиланням на Times of Israel.
У муніципалітеті Бат-Яму кажуть, що автобуси «дивом прибули на парковку за мить до вибухів».
Поліція заявляє, що інцидент ймовірно є терористичною атакою, втім розглядає всі варіанти.
Кілька медіа, із посиланням на власні джерела в органах безпеки, кажуть, що загалом виявили п’ять вибухових пристроїв, які здетонували або були знешкоджені. Усі вони були обладнані таймерами, які мали спрацювати вранці в п’ятницю, коли автобуси вийдуть на лінію. Вибухівка, скоріш за все, була саморобна.

Крім того, як повідомляється, що принаймні на одному з не підірваних пристроїв вагою п’ять кілограмів було написано: «Помста з Тулькарм» – місто на Західному березі річки Йордан, де ЦАХАЛ нещодавно провів широкомасштабну антитерористичну операцію.
Після вибухів автобусів у Бат-Ямі міністр оборони Ізраїлю Ісраель Кац заявив, що доручив ЦАХАЛу посилити свої операції на Західному березі річки Йордан.
З 21 січня ЦАХАЛ проводить масштабний наступ на півночі Західного берега річки Йордан під назвою «Залізна стіна».