В білорусі 3 людей отримали більше 10 років за нібито спробу «держперевороту»
Суд білорусі ухвалив вирок у справі про начебто «змову з метою захоплення державної влади неконституційним шляхом». Троє підсудних отримали від 10 до 11 років тюрми.
Про це пише УП з посиланням на Euroradio.FM.
Нинішня влада білорусі ув’язнила громадян ще навесні 2021 року, їм інкримінували підготовку до начебто «державного перевороту».
Місцеві пропагандисти стверджують, що за «змовниками» тривалий час стежили спецслужби, а військових, з якими вони контактували, їм підставили, хоча адвокати заявили про провокацію.
Таким чином юриста Юрія Зенковича (він має і громадянство США) засуджено до 11 років колонії, літературознавця та політолога Олександра Федуту, політика Григорія Костусєва – до 10 років колонії кожного. Ольга Голубович та Денис Кравчук отримали по 2,5 року ув’язнення.
.gif)