<

В Австралії понад сотню школярів звільнили від іспиту через помилку в програмі: вони вчили не того римського імператора

07:14 | 31.10.2025 / Новини / /
Перегляди
31
/ Коментарі відсутні

Учнів дев’ятьох середніх шкіл в австралійському Квінсленді звільнили від складання іспиту з історії, коли їхні вчителі виявили, що через помилку в навчальній програмі розповідали їм не про того римського правителя, знання про якого потрібні для іспиту.

Про це пише Associated Press, пише Громадське.

Так, вчителі викладали учням життя і діяльність про Октавіана Августа, а не його попередника Гая Юлія Цезаря, потрібного для іспиту. Річ у тім, що протягом попередніх чотирьох років темою, яку виносили на іспит, був саме Октавіан Август.

Організація Квінсленду, відповідальна за навчальні програми та оцінювання, стверджує, що ще два роки тому попередила 180 шкіл штату про зміну теми для цьогорічного іспиту на Юлія Цезаря.

Коли помилку в програмі виявили, навчальні заклади подали запити, щоб звільнити учнів від складання іспиту.

На тлі цього міністр освіти Джон-Пол Лангбрук висловив незадоволення ситуацією і пообіцяв, щоб цих учнів «не поставили у невигідне становище жодним чином».

Зрештою, дозвіл не складати іспит отримали 140 учнів старших класів. Іспит з історії становить 25% від загальної річної оцінки, але тим, хто його не складатиме, поставлять оцінку за нього на основі решти 75% балів за іншими видами контролю.

Попри це, інцидент викликав хвилю критики. Так, батьки учнів скаржилися, що паніка через іспит з історії, відволікла їхніх дітей від підготовки до інших іспитів, зокрема й того, що відбувся у той же день.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 Грудня, П’ятниця
4 Грудня, Четвер