<

Україна здобула на Паралімпіаді-2024 ще 6 медалей: як минув дев’ятий день змагань

14:07 | 7.09.2024 / Новини / /
54

У дев’ятий день змагань на Паралімпійських іграх 2024 року в Парижі українські атлети здобули 6 медалей: 1 золоту, 3 срібні та 2 бронзові.

Про це повідомило Міністерство молоді та спорту України, пише Громадське.

Єдине за сьогодні золото Україна змогла здобути у велоспорті — Єгор Дементьєв подолав дистанцію на шосе у класі С4-5.

У плаванні Україна здобула два срібла. Ці медалі вибороли Денис Остапченко на дистанції 50 м у вільному стилі класу S3 та Данило Чуфаров, який подолав 100 м батерфляєм у класі S11.

Ще одну срібну медаль здобула бігунка Людмила Даниліна на дистанції 1500 м у класі T20.

А от бронзу здобули фехтувальниця на шпазі Олена Федота-Ісаєва у категорії В та Максим Ніколенко, який зіграв у настільний теніс в особистому розряді (клас MS8).

Загалом збірна України вже має 67 медалей (16 золотих, 23 срібні та 28 бронзових), а втім, у медальному заліку країна опустилася на одну сходинку — нині збірна посідає 8-ме місце.