<

У Турійському районі автомобіль “Dacia Logan” врізався у пасажирський автобус, є постраждалі

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:13 | 13.04.2017 / Новини /
Перегляди
4
/ Коментарі відсутні

Учора, 12 квітня, ввечері на автодорозі сполученням «Ковель-Володимир-Волинський-Жовква» поблизу села Городилець легковик «Dacia Logan» врізався в пасажирський автобус «Еталон». Внаслідок зіткнення травмувалося 9 осіб, троє із них у лікарні.

За кермом легковика перебувала 39-річна мешканка міста Ковель. Керуючи автомобілем, жінка, ймовірно, не вибрала безпечної швидкості руху та не врахувала дорожнє покриття внаслідок чого виїхала на зустрічну смугу руху, де зіткнулася з пасажирським автобусом «Еталон», під керуванням 62-річного ковельчанина, який рухався у зустрічному напрямку, – інформує Сектор комунікації поліції Волинської області.

Внаслідок зіткнення 8 пасажирів автобуса отримали тілесні ушкодження, двоє із них, та водій легковика, госпіталізовані.

За фактом автопригоди слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що в неділю, 9 квітня, на вулиці Ковельській у селищі Турійськ п’яний водій, керуючи автомобілем «Renault Meggan», збив чотирьох велосипедистів. Двоє із них загинули на місці пригоди, одну потерпілу госпіталізували. Водія поліцейські затримали в порядку ст. 208 КПК України та помістили до ізолятору тимчасового тримання.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

26 Грудня, П’ятниця
15:31
37
«Підсумки року: як благодійний фонд AVESTERRA змінив життя десятків родин і громад» - Вікторія Хараїн, директорка благодійного фонду AVESTERRA