<
Інші розділи

У «Слузі Народу» пояснили, чому потрібно підвищувати пенсійний вік

Цей запис опубліковано більш як рік тому
08:38 | 7.02.2020 / Новини / , /
Перегляди
0
/ коментарів 6

Голова парламентського комітету з питань соцполітики Галина Третьякова заявила, що підвищення пенсійного віку – невідворотний процес. За її словами, вирівняти солідарний рівень пенсій можна тільки шляхом збільшення пенсійного віку.

Про це вона сказала в інтерв’ю Економічній Правді.

“Президент проти. Володимир Олександрович дуже переймається темою пенсійного забезпечення. Не знаю, може, накладе вето на мої законопроєкти. Шляхів у нас два: виходити на пенсію раніше та отримувати пенсію, яка у нас є, або підвищувати пенсійний вік та отримувати більші пенсії”, – сказала Третьякова.

На твердження про те, що МВФ підтримає підвищення пенсійного віку, голова комітету ВР відповіла:

“Ймовірно. Підвищення пенсійного віку – невідворотний процес. Є дослідження Світового банку. У ньому йдеться про те, що у 2030 році при параметрах нинішньої солідарної системи у нас пенсію за формулою будуть отримувати 40% громадян. Усі інші будуть отримувати мінімальну пенсію.

Ми включили у солідарну систему ФОП, які сплачують близько 800 грн єдиного податку, а претендують на 1 600 грн мінімальної пенсії. Якщо ми піднімемо прожитковий мінімум до 4 тис грн, то вони теж сплачуватимуть мінімум, а зобов’язань держава візьме на себе в чотири рази більше”.

“Наші діти сплачуватимуть податків більше, щоб утримувати тих, хто сплачує податків менше. Не потрібно було ФОП вводити у систему пенсійного забезпечення. Це можна було робити через 10-20 років. У ЄС почали включати самозайнятих у пенсійну систему з 2000-х років, коли стали багатшими. Зараз маємо ситуацію: або ми залишаємо пенсійний вік, і у нас поступово, не за часів нашого президента, погіршуватиметься ситуація, або ухвалюємо рішення, що з 2023 року збільшуємо пенсійний вік один раз на рік на один місяць”, – додала вона.

“Ми попереджаємо нашу молодь: дорогі діти, ми починаємо жити довше, людей похилого віку стає більше. Або ми будемо сідати на плечі платників податку, або зараз робимо накопичувальну систему і вирівнюємо ситуацію. Вирівняти солідарний рівень ми можемо тільки шляхом збільшення пенсійного віку”, – підкреслила Третьякова.




коментарів: 6
  1. Слугам урода респект. Так тримати. Дяка за вибір повинна бути по повній програмі, щоб тупе стадо відчуло максимальну насолоду від своєї тупості.

    • Там ще з попереднього твого стада повлазили в слугу народа і мутять воду.

    • пенсії – це пережиток совка ! пенсії – геть ! хто не зміг нахапати – хай здохне ! хе-хе

  2. “Підвищення пенсійного віку – невідворотний процес. Є дослідження Світового банку. У ньому йдеться про те, що у 2030 році при параметрах нинішньої солідарної системи у нас пенсію за формулою будуть отримувати 40% громадян. Усі інші будуть отримувати мінімальну пенсію.” Ніби в 2020 році не так само !!! Якщо відкинути спецпенсії бюрократів і МВС, то 90% українців отримують пенсії, менші 3000 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 Січня, Середа
10:43
1850

Sinoptik - logo

Погода на найближчий час