<

У Німеччині скоротять виплати біженцям з України: що зміниться

14:41 | 18.11.2025 / Новини / , /
Перегляди
79
/ Коментарі відсутні

Уряд Німеччини вирішив скоротити виплати біженцям з України – відповідний законопроєкт про реформу соціальної допомоги затвердять уже цього тижня, повідомив глава німецького МВС Александер Добріндт.

Про це інформує Європейська правда з посиланням на інтерв’ю міністра DW

“Ми домовилися про зміну правового поля. Цю домовленість уже узгоджено між міністерством праці та міністерством внутрішніх справ. Цього тижня її також буде ухвалено на засіданні федерального уряду, і вона діятиме ретроспективно з 1 квітня цього року”.

За словами міністра, зміни передбачають, що новоприбулі українці більше не отримуватимуть соціальну допомогу для громадян (Bürgergeld), а перейдуть до системи виплат за законом про виплати шукачам притулку (Asylbewerberleistungsgesetz).

Крім того, прибулих з України також зобов’яжуть намагатися шукати роботу.

“Якщо не буде зроблено жодних зусиль для працевлаштування в Німеччині, тоді відбуватимуться подальші скорочення виплат”, – пояснив Добріндт.

Також влада проводитиме перевірку майна, тож на соцдопомогу зможуть очікувати лише ті, хто не має власних активів.

“Якщо активи є, їх необхідно використати, перш ніж надавати допомогу шукачам притулку”, – додав Добріндт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 Грудня, Неділя
13 Грудня, Субота