<

У Німеччині підліток зізнався у вбивстві 32-річної українки та її дитини

14:42 | 1.07.2025 / Новини / , /
Перегляди
151
/ Коментарі відсутні

Поліція федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія затримала 16-річного підлітка за підозрою у вбивстві українки та її малолітньої дитини в місті Дорстен. Хлопець визнав провину.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на Spiegel.

Тіло жінки знайшли на лісовій дорозі округу Гольстергаузен у Дорстені в неділю вранці. Поліція, яку викликали на місце події, констатувала смерть жінки і виявила тіло дитини в кущах неподалік.

Як встановили правоохоронці, загиблі – 32-річна громадянка України та її однорічна донька, що мешкали в Дорстені. Судово-медична експертиза підтвердила насильницьку смерть.

Наступного дня у справі затримали 16-річного українця, який сам звернувся до правоохоронців на місці злочину і зізнався у причетності до вбивства.

Інших даних, зокрема про можливі мотиви вбивства, правоохоронці публічно не розкривають.

Як зазначає Spiegel, неподалік від місця, де знайшли тіла жінки й дитини, в пʼятницю сталась спроба пограбування. Наразі конкретних доказів зв’язку між цими злочинами немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 Грудня, П’ятниця
4 Грудня, Четвер