<

У Міноборони росії оголосили «паузу» у війні проти України

Цей запис опубліковано більш як рік тому
23:07 | 9.07.2022 / Новини / /
Перегляди
565
/ коментарі 2

Представник міноборони росії Ігор Конашенков оголосив 7-го липня, що його держава бере оперативну «паузу» у війні проти України.

Про це Конашенков розповів на брифінгу, пишуть російські засоби масової пропаганди, передає ТСН.

З його слів, підрозділи російських військ наразі проводять «заходи з заповнення бойових можливостей».

«У підрозділах, що виконували бойові завдання під час «спеціальної військової операції», проходять заходи із заповнення бойових можливостей. Військовослужбовцям надана можливість відпочити, отримати листи і посилки з дому», – сказав представник міноборони РФ.

За словами експертів, у росії – серйозні проблеми, пов’язані з дефіцитом військових ресурсів. Невдовзі на окупантів в Україні чекає «справжній колапс», який стосується як системи управління, так і системи забезпечення.

коментарів: 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 Грудня, П’ятниця