У Київській області п’яний хірург приймав дітей
В обласній дитячій лікарні в Боярці (Київська область) п’яний лікар приймав пацієнтів.
Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Володимир Родіков, який привіз до лікарні свою доньку.
“У молодшої Анастасії заболів живіт, блювота, температура. Привезли в Київську обласну дитячу лікарню в м. Боярка. А там святкують на повну – відзначають старий новий рік. Хірург лика не в’яже. П’яний в драбадан. Йому, мовляв, не симптоми потрібні, а йому, бачите, потрібно встановити контакт з дитиною”, – написав Родіков.
За його словами, прибулі на виклик поліцейські спробували відвезти лікаря до нарколога, однак той відмовився. “Мотивуючи тим, що йому терміново потрібно прийняти дитину з нудотою, температурою і болями в животі…а перегар у нього і такий стан – це від того, що у них в одному боці відділення фарбують, і він надихався ацетону”, – написав Родіков.
Він також повідомив, що написав заяву в поліцію. Крім того, на ситуацію відреагували і в Міністерстві охорони здоров’я. “Мені вчора відразу ж телефонували від Уляни Супрун. Думаю, там вже знають”, – додав Родіков.
.gif)