<

У Каталонії розпочався страйк проти поліції

Цей запис опубліковано більш як рік тому
11:17 | 3.10.2017 / Новини /
Перегляди
7
/ Коментарі відсутні

У Каталонії розпочався загальнонаціональний страйк, скликаний профспілками на знак протесту проти дій поліції в день референдуму про незалежність.

Як повідомляє El Pais, у зв’язку зі страйком буде здійснюватися мінімальне обслуговування пасажирів в години пік (з 6.30 до 9.30 та з 17.00 до 20.00) в метро, ​​автобусами та залізницею, – пише Корреспондент.

Крім того, каталонці почали блокувати дороги. За останніми даними, було заблоковано вже 12 доріг.

Вранці в Барселоні і Реусі тисячі людей прийшли до кількох поліцейських дільниць.

Із закликом виступили зокрема, сепаратистські об’єднання ANC і Omnium. До їхньої ініціативи має намір приєднатися футбольний клуб “Барселона”. “Клуб буде завтра закритий. Жодна з наших команд, включаючи юнацькі, не проводитиме завтра тренування”, – йдеться в повідомленні клубу в Twitter.

Міністерство закордонних справ України також попередило українців про протести в Каталонії 3 жовтня.

“03.10.17 планується загальна протестна акція в Каталонії. Очікується ускладнення транспортних комунікацій”, – йдеться в Twitter департаменту консульської служби МЗС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 Грудня, Вівторок