<

У Бердичеві в квартирі знайдено мертвими вісім людей

Цей запис опубліковано більш як рік тому
05:17 | 6.03.2018 / Новини /
Перегляди
5
/ Коментарі відсутні

У місті Бердичів Житомирської області в приватному будинку на вулиці Білопольській знайдено мертвими вісім людей.

Про це повідомляє місцеве видання Бердичев.biz в понеділок, 5 березня.

На місці події перебуває поліція, МНС, медики, співробітники газової служби та представники місцевої влади.

Прес-секретар поліції Житомирської області Алла Ващенко в коментарі телеканалу 112 Україна повідомила, що виклик надійшов близько 19:30. За її словами, загибель восьми осіб підтверджена.

Як стало відомо, увагу на те, що ніхто з сім’ї другу добу не виходить із квартири, звернула сусідка. Вона також зауважила, що з квартири виходив дивний запах.

Згідно з наявною інформацією, в квартирі були виявлені тіла чоловіка і дружини, власників житла, двох їхніх дітей, 1990 р.н. і 1997 р.н., двох онуків – хлопчикові було три роки, дівчинці в березні мав виповнитися рік. Крім них, серед загиблих також дівчина сина власників будинку і сусідка, яка, за попередньою версією, зайшла до них у своїх справах.

Версію насильницької смерті поліція поки що не розглядає, проте Алла Ващук зазначила, що остаточно відповісти на запитання про причини загибелі людей можна буде тільки після проведення розтину.

Поліція також встановила, що в будинку працювало пічне опалення, а в квартирі була розпечена плита. Передбачається, що саме вона і стала джерелом чадного газу в приміщенні.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Грудня, Понеділок