<
Інші розділи
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

«Три мої помічниці виїхали на роботу в Польщу», – Ігор Гузь

Цей запис опубліковано більш як рік тому
11:07 | 24.09.2018 / Новини / /
Перегляди
0
/ коментарів 7

У громадян України справді часто немає можливості отримувати гідну зарплату на Батьківщині, тому вони вимушені виїжджати закордон. І тут держава повинна створити всі умови, аби українські заробітчани не їздили в Росію, натомість, за допомогою домовленостей, спрощувати можливість українцям працювати в європейських країнах.

Про це в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Ігор Гузь.

Він запевнив, що нічого страшного після розриву дипломатичних відносин з Російською Федерацією не трапиться.

«Я вважаю, що перекрити транспортне сполучення з агресором не було проблемою. Я вважаю, що два-три місяці справді були б розмови і крики на цю тему, адже багато кому б це заважало. Але коли припинили авіасполучення, нічого страшного не сталось», – підкреслив нардеп.

Втім, наголосив він, ті, хто справді хотів би потрапити в Росію, знайшов би інший варіант. Мовляв, ми, наприклад, не зможемо зупинити сполучення з Республікою Білорусь.

«У демократичній країні багато хто каже, що не можна тиснути на своїх громадян. Ми добре знаємо, хто їздив в Росію за ці чотири роки. Це мільйони людей. Я вважаю, що державна машина, без огляду на те, що ми є демократичною країною, але в стані війни, повинна знайти інструментарії, аби провести співбесіду з кожним», – заявив Ігор Гузь.

За його словами, держава повинна пояснити кожному громадянину України, що цього не варто робити бодай тому, що це може бути доволі небезпечно.

«Я думаю, що наша дипломатія могла б ставити питання перед нашими європейськими партнерами, аби вони трохи «привідкрили ворота» для українців. У нас є проста причина – декілька мільйонів українців їдуть до Росії. І давайте казати відверто, що ті люди, які їдуть туди заробляти гроші, в тій чи іншій мірі, попадають під ідеологічний, політичний чи релігійний вплив», – розповідає парламентар.

Він переконаний, що коли українцю запропонувати варіант поїхати на роботу в Росію і, наприклад, в Чехію, і пояснити, що в РФ йому потрібно задекларувати поїздку, зареєструватися, він скоріше обере Чехію.

«Держава може створити такі хитрі механізми, виправдані в час війни, аби громадяни не їхали в Росію. Але варто дати альтернативу. Я з цими людьми говорив неодноразово і вони кажуть, що не мають грошей, але дітей треба годувати. Але якщо ти скажеш, що ряд європейських країн створюють умови для праці, це аргументація», – наголосив депутат.

Він зізнався, що кілька днів тому його помічниця сказала, що не може більше працювати, бо їде в Польщу, оскільки вона хоче вийти заміж, їй потрібно заробити на житло.

«Це моя працівниця, яка працює в мене три роки. Я не можу її зупинити. Це вже третя моя помічниця, яка за останні роки поїхала на роботу до Польщі», – розповідає Ігор Гузь.




коментарів: 7
  1. Чому хтось кудись має їхати?
    В нашій країні нема чого робити,людям в яких руки не зі сраки ростуть?
    Всі,хто їде на заробітки,в більшості випадків фізично працюють,і не важливо хто це- жінка чи чоловік.
    Чому наша країна яка розвивається,немає чого запропонуватм своїм громадянам?
    Думаю в швидкому майбутньому народ знову скаже своє слово і полетять усі держ.працівнички по своїх наготовлених віллах і хатках)

  2. якщо в рашке життя погане, кривавий путін лютуе, в криму народ живе за колючим дротом, то навпаки, чим більше народу там побувае, тим більше народ буде впевнений в правільності еврошляху ! чи я чогось не розумію ?

  3. Цю кляту революцію зробили лемки з тернопілля, франківська і львовяки, а самі задерли штани і рвонули в Рашку бабки заробляти. Подивіться скільки у Львові катається машин на рашистських номерах – зупиняється, виходить – бляха-муха лемко з заробіток машину додому гоне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 Січня, Неділя
11 Січня, Субота