Сирійський диктатор Асад із сім’єю перебуває в Москві – росЗМІ
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/12/3496bbe161c882d527bd632e6b95e487.jpg)
Російські державні агентства ТАСС і РИА Новости повідомили, що повалений президент Сирії Башар Асад зі своєю сім’єю перебувають у Москві, Росія надала їм притулок.
Про це пише ТАСС та РИА Новости, – передає Українська правда.
“Асад із членами своєї сім’ї прибув до Москви. Росія, виходячи з міркувань гуманітарного характеру, надала їм притулок”, – йдеться у повідомленні ТАСС.
Згодом таке саме повідомлення з посиланням на джерело в Кремлі поширило агентство РИА Новости.
Джерело в Кремлі також повідомило ТАСС, що лідери сирійської опозиції гарантували безпеку російських військових баз і дипломатичних установ на території Сирії. Водночас повідомляється, що з будівлі посольства Сирії в РФ знято не тільки прапор, а й табличку з назвою диппредставництва.
Нагадаємо, зранку 8-го грудня сирійські повстанці оголосили про звільнення столиці Сирії міста Дамаск. Асад втік.
то добре. кучніше будуть знаходитись, легше буде відправити в новий сезон КBН до зaднєприводного мacлякова