<

Суд заборонив адміністрації Трампа видаляти повідомлення із скандального чату в Signal

13:17 | 28.03.2025 / Новини / , /
Перегляди
52
/ Коментарі відсутні

Федеральний суддя у Вашингтоні Джеймс Боусберг зобов’язав посадовців адміністрації президента США, які обговорювали в Signal обстріл хуситів, зберігати всі повідомлення в цьому чаті.

Про це повідомляє The New York Times, пише Кореспондент.

Таке рішення стало відповіддю на позов, поданий цього тижня некомерційною групою American Oversight, яка звинуватила команду з національної безпеки президента Трампа в порушенні федеральних законів про державну таємницю.

Рішення Боусберга стосується вищих посадовців адміністрації, включаючи радника президента з національної безпеки Майка Волтца, міністра оборони Піта Гегсета, директора національної розвідки Тулсі Габбард, держсекретаря Марко Рубіо й віцепрезидента Джей Ді Венса.

При цьому суддя ще не визначив, чи мало місце порушення.

Зазначається, що судове засідання він розпочав з визнання надзвичайного тиску, з яким стикається з боку президента США та його наближених.

Як відомо, раніше Трамп та його оточення закликали до імпічменту Боусберга за рішення стосовно мігрантів. У цій справі він тимчасово заборонив адміністрації використовувати закон воєнного часу для депортації десятків венесуельців без належної правової процедури слухання.

Нагадаємо, головний редактор американського видання The Atlantic Джеффрі Голдберг розповів, що його випадково додали в закритий чат американських чиновників у Signal, де обговорювали плани ударів по Ємену. Згодом радник президента США з питань національної безпеки Майк Волц взяв на себе «повну відповідальність» за скандал.




Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Квітня, Вівторок
31 Березня, Понеділок