Мінус два танки і 30 окупантів: воїни 100 бригади відбили штурм на Донеччині
Воїни 100-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ, відомої як «Сталева Сотка», відбили потужний механізований штурм російських окупаційних військ на Костянтинівському напрямку.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці бригади.
22-го грудня ворог спробував прорвати оборону українських захисників, застосувавши два танки з десантом та три квадроцикли з піхотою. Наступ окупанти вели з двох напрямків – з боку Торецька та Щербинівки.
Просування ворожої колони вдалося зупинити завдяки завчасно облаштованим мінно-вибуховим загородженням, які виставили інженерні підрозділи ЗСУ. Після цього у бій вступили артилеристи та оператори безпілотників «Сталевої Сотки» разом із суміжними підрозділами.
У результаті злагоджених дій українських воїнів плани противника були зірвані. Захисники знищили значну кількість ворожої піхоти та техніки.
Зокрема, було ліквідовано:
- два танки;
- три квадроцикли;
- близько 30 військовослужбовців армії рф.
У бригаді наголошують: оборонці й надалі продовжують виконувати бойові завдання задля Перемоги України.
