<
Інші розділи

Terra Gileya: з’явилися кадри мальовничого Полісся, які зняті для фільму

Цей запис опубліковано більш як рік тому
07:05 | 22.10.2019 / Шацьк / , /
Перегляди
2
/ Коментарі відсутні

Команда на чолі з режисером Олександром Стеренчуком, яка працює над фільмом «Terra Gileya (Земля Полісся)», днями повернулася з другої експедиції. Вони показали захоплюючі кадри Волинського Полісся, які зняли для фільму.

Про це повідомляють Волинські Новини.

Основний акцент цього разу робили на тваринах, які мешкають у Національному природному парку “Цуманська пуща”: олені благородному та олені плямистому, зубрі/бізоні європейських і лосі європейському.

“Усі вони досить рідкісні в наших краях, – зазначає Олександр. – Але зубр і лось – надрідкісні й занесені до Червоної книги України. Якщо оленів ми назнімали вдосталь і до нас влізли в кадр навіть муфлони, які є завезеним інвазійним видом, то зубри конкретно від знімальної групи ховалися, але от лісові інспектори їх бачили і навіть знімали на телефони, як, до речі, й лося. З цих знімань ми зрозуміли, що на кожну тварину має бути окремий похід. З наступного тижня зосередимося суто на зубрі. Ми зрозуміли, як він поводиться, якими стежками ходить, тому будемо з ночі вистежувати і під ранок знімати”.

Знімаючи Цуманську пущу, ентузіасти зафільмували й Олику і її стародавні урочища.

“Це все землі та маєтки князів Радзивілів. Не оминули ми і знамениту дорогу з давньої бруківки, зняли й сам Олицький замок, а також кількасотлітні каштани. Всіх деталей не розкриємо, щоб не спойлерити, проте спеціально зробили кілька фото, аби передати осінню атмосферу”, – інтригує Олександр Стеренчук.

Звісно, як і в кожній справі, тут важлива командна робота. Тож режисер фільму “Terra Gileya (Земля Полісся)” дякує операторам Олександру Солов’ю та Олександру Харланову, пілоту авіазнімання Костянтину Крижалову, небайдужим людям, які допомагали й допомагають у різні способи: Ігорю Квачу, Максиму Нечипоруку, Сергію Цузу, Олександру Дмитруку, Андрію Д’яченку, Євгену Макарі та всім працівникам Національного природного парку “Цуманська Пуща”.

“І не втомлююся повторювати, що ми готові до співпраці й до пожертв небайдужих громадян. Навіть якихось 100 гривень – це вже величезний вклад у фільм про унікальну природу, – каже Олександр Стеренчук. – Дуже хочеться донести світові, що, наприклад, та ж “Цуманська Пуща” не гірша за Єллоустоун”.




Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Листопада, П’ятниця
21 Листопада, Четвер

Sinoptik - logo

Погода на найближчий час