Сушена риба, бастурма, в’ялені ковбаси: що можна придбати в курортний сезон на Шацькому ринку
Ринок у Шацьку працює лише три дні на тиждень, хоча у літній сезон продукти тут можна купити щодня, крім понеділка. Тут продається все: риба, м’ячо, овочі, мед, побутова хімія та багато іншого.
В обідню пору на Шацькому ринку зовсім мало людей. Тому і гуляти поміж торгових рядів невеличкого базару дуже комфортно. Продавці охоче рекламують свій крам, дозволяють себе сфотографувати і гомонять з покупцями, – пише Район.Шацьк.
Журналісти завітали на ринок у державний вихідний – 28 червня, коли в Україні святкують День Конституції.
Тут є вдосталь городини і дарів лісу. Уже пішли ягоди з шацьких садів: малини, смородина, порічки, вишні. На прилавках трохи сиру і меду. Вистачає торішніх грибів, які дбайливі господині законсервували за тутешніми рецептами. Є і м’ясиво: в’ялені ковбаси і бастурма по-домашньому.
Але найбільше риби: сомики, щуки, лящі, судаки, коропи, вугрі. Сушені, в’ялені, копчені, печені і навіть щойно з навколишніх озер. Здається, що всі базарові чекають туристів, а ті не спішать за місцевими смаколиками на ринок у райцентрі.
До речі, тут можна не тільки купити товари найпершої необхідності, а й продати екзотичні предмети, наприклад, роги. … Або ж привезти додому саджанців лохини чи розкішний вазон аспарагус, який на Волині називають шпараґусом.
Допитливому туристу на шацькому базарі обов’язково порадять купити чудо-траву, яка перетворює горілку на коньяк – зубрівку. Пучок такої висушеної зелені продають за десять гривень.
Вугрі вже навчилися розмножуватися в о. Світязі. Окрім Саргасового моря.
Давно знають, вугрі з польщі везуть, а лохі світязькі купують
Розлад шлунку – це шо точно можна придбати на Шацькому ринку.
Чого ті продавчині своїми непомитими лапами постійно пацають вже пройдений термічну обробку товар?
Культура зашкалює!
Зловіть рибу своїм спінінгом, і приготуйте як вам подобається і буде вам культура без розладу шлунка
Саме так і роблю.
Мдя, мова не про приготувати, мова про не пацати вже приготовлене.
Невже так важко зрозуміти суть одного речення?