<

Порошенко хоче показати, що виконує обіцянки

Цей запис опубліковано більш як рік тому
11:34 | 30.09.2018 / Новини /
Перегляди
2
/ Коментарі відсутні

Президент Петро Порошенко перед виборами показує, що виконує обіцянки. Тому почав продавати свій завод “Кузня на Рибальському”.

Про це Gazeta.ua розказав політолог Тарас Загородній.

“Порошенко продає завод “Кузня на Рибальському”, який йому офіційно належить біля 20 років. Перед виборами показує, як виконує свої обіцянки. “Рошен” не вдалось, продає хоч щось.

“Кузня” виробляла техніку для АТО. Президент так може намагатись уникнути теми, що його завод бере участь у військових тендерах. Оскільки завод продали без обладнання, скоріше за все побудують багатоповерхівку. Хотіли робити це ще з 2004-го. Завод знаходиться близько до центру, там багато землі.

Тігіпко один з небагатьох, хто зберіг свої позиції у бізнесі, запускає нові проекти. У нього є гроші. Купує те, що коштує дешево, а потім після забудови Рибальського продадуть дорожче разів в 5.

Зазвичай ставлять ціну в три річні обороти — якщо було 100 млн за рік, продають за 300 млн. Це може бути і обмін активами між Порошенком і Тігіпком — у банківській сфері, наприклад. Продає завод за заниженою вартістю, а Порошенко отримає щось взамін. Тут співпали інтереси двох бізнесменів”, – зазначив політолог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Грудня, Вівторок