<

Паралімпіада 2024: Україна здобула «золото» у стрибках в довжину

15:18 | 1.09.2024 / Новини / , /
103

Українка Оксана Зубковська стала чемпіонкою Паралімпійських ігор-2024 у стрибках у довжину.

Про це повідомляє Суспільне Спорт.

Стрибок на золоту медаль вийшов у Оксани з п’ятої спроби — 5.78 метра. Це новий особистий рекорд сезону для українки. На другому місці — іспанка Сара Мартінес, вона зупинилася на позначці 5.40 м.

Це вже друге золото України на Паралімпіаді-2024 в усіх видах спорту та перше — у легкій атлетиці. Раніше у плаванні на 100 метрів вільним стилем (клас S5) також тріумфував Олександр Комаров.

Легкоатлетка здобула першість у змаганнях зі стрибків у довжину класу T12, тобто серед спортсменів з порушеннями зору.

Наразі Україна має також три срібла та одну бронзу. Другі місця посіли Володимир Пономаренко (штовхання ядра, клас F12), Владислав Білий (метання списа, клас F38), Наталія Кобзар (200 м, клас T37). Бронзову медаль здобув Роман Данилюк (штовхання ядра, клас F12).