<

Облисіння передається по материнській лінії

Цей запис опубліковано більш як рік тому
08:09 | 15.02.2017 / Новини /
Перегляди
24
/ Коментарі відсутні

Вчені провели найбільше в своєму роді дослідження генетичних причин втрати волосся.

Британські генетики знайшли природну причину чоловічого облисіння – 287 локусів, пов’язаних з патологічним випаданням волосся. Стаття, присвячена цим дослідженням, опублікована в журналі PLOS Genetics,- пише Корреспондент.

Більшість генів, пов’язаних з чоловічим облисінням, перебували на Х-хромосомі, яка успадковується по материнській лінії.

Своїх висновків вчені дійшли, проаналізувавши дані біобанку, що містить інформацію про більш ніж 52 тисяч британських чоловіків, які брали участь в програмі з дослідження генетичних передумов втрати волосся. За підсумками роботи фахівці представили кількісний метод, що дозволяє оцінити ризик розвитку облисіння у різних груп населення.

Проведене вченими дослідження генетичних причин втрати волосся є найбільшим в своєму роді. Раніше фахівці знали всього про декілька локусів, пов’язаних з облисінням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 Грудня, Вівторок