<

Використав не за призначенням понад 32 мільйона: судитимуть директора «Волиньвугілля»

19:13 | 6.08.2025 / Нововолинськ / , /
Перегляди
4135
/ коментарі 4

Як повідомив БУГу профспілковий активіст, йдеться про колишнього керівника ДП «Волиньвугілля» Миколу Шикера. Перед судом постане директор державного підприємства, якого звинувачують у нецільовому використанні понад 32 мільйонів гривень та службовому підробленні.

Про це повідомляє телеканал Аверс.

За даними слідства, посадовець, обіймаючи посаду генерального директора ДП «Волиньвугілля», допустив неефективне використання державних коштів, що завдало значних збитків бюджету. Невдовзі за вчинене йому доведеться відповідати перед судом.

Читайте також:

Поки шахтарям місяцями боргували зарплату, директор ДП «Волиньвугілля» Микола Шикер щомісячно отримував майже 150 тисяч заробітку

коментарів: 4
  1. Дивна кваліфікація цього, без сумніву, кримінального злочину. Не вкрав гроші, а використав таки, на благо ріднесенького “ДП Волиньвугілля”. Хоча й не передбаченим нецільовим способом, але таки приніс користь підприємству. Яке воно мені знайоме, оце судове юридичне словоблудство! Ще, починаючи з 2016 року, на зорі моїх судових процесів з тодішніми керівниками місцевої влади. Нічого не змінилося з того часу, через нашу з вами, вельмишановні мої городяни, велетенську байдужість та пофігізм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 Грудня, П’ятниця
4 Грудня, Четвер