Зміни бюджету обговорювали на 46-тій сесії Нововолинської міської ради
У Нововолинську 14-го липня відбулась 46-та сесія міської ради 6-го скликання. Із 40-ка депутатів на сесію прибули 30-ть. На засідання було винесено 26 питань.
Найбільш резонансним було обговорення питання “Про внесення змін до рішення міської ради від 27 січня 2015 року №42/14 “Про міський бюджет на 2015 рік”. Міська рада затвердила розподіл коштів.
Головний лікар Нововолинської центральної міської лікарні Віктор Мороз запевнив, що Василь Тихоступ сказав правду журналістам “ТСН”: ” До сьогоднішнього дня, і раніше пологи у нашій лікарні проходять безкоштовно. Проблеми у нас є, але є і позитивні сторони нашого медичного обслуговування. Журналістка запитала про досягнення лікарні, тому Василь Михайлович і розповів про них.” Віктор Мороз запевнив, що проведення робіт з підготовки медпрацівників до сертифікації системи управління якістю проводиться завжди раз на 4 роки, тому і необхідні певні кошти на їх здійснення.
Контроль за виконанням рішення про внесені зміни до міського бюджету Віктор Сапожніков поклав на заступників міського голови.
Серед перелічених 26-ти питань винесли і питання, зокрема: “Про надання земельних ділянок в оренду та постійне користування”, “Про Міську програму підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2015 рік”, “Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення”,”Про клопотання організацій та заяви громадян” та “Про прийняття ДЮСШ №3 ФСТ “Україна” у комунальну власність міста”.




