<

То село чи місто? Мешканка Нововолинська бореться з курми, яких випасають біля багатоквартирного будинку

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:16 | 21.02.2020 / Нововолинськ / , /
Перегляди
273
/ коментарів 18

Пані Валентина, яка проживає в Нововолинську на вулиці Куліша, 5, бідкається, що подвір’я біля багатоквартирного будинку перетворилося на звіринець.

Як каже мешканка дому, тут серед білого дня в дворі випасають курей.

Власниця курей зазначила, що вона завжди за ними наглядає, що птиця в неї чемна, а сама ж вона нічого не порушує. Говорить, що жінка, якій заважають кури, просто конфліктна.

Пані Валентина ж розповідає, що птиця зазвичай розгулює скрізь, особливо в сонячні дні, викльовує траву. Більше трьох років доводиться терпіти таке сусідство. Крім того, в дворі збираються зграї собак, яких годує одна з мешканок багатоквартирного будинку.

“І собаки, і кури, і коти, чого тільки в нас немає… скоро барани і корови будуть. То місто чи село? Потрібно прибрати курей і собак, бо ми хочемо мати цивілізований двір. Власниця курей може ж зробити вольєр для своїх підопічних “, – говорить пані Валентина.

Чи існують правила блаустрою в Нововолинську, правила утримання домашніх тварин та чи порушує їх господиня курей, ми розповімо згодом.


коментарів: 18
  1. Кури по сусідству заважають… Хай поживе по сусідству з алкашами чи наркопедами тоді цінитиме те що має.

    • Ніколи не розумів “приколу” називати міста селами. Поясніть будь ласка. Це спосіб самоствердитися чи як?

  2. Жінка виживает як може…
    Ці кури кормлят ії,з нашими пенсіями .
    А другим тільки дай обсуждати..

  3. Звiдки така цяця взялась у Нововолинську ? Вона думае що яйця на деревах ростуть а курятину з землi викопують?

  4. Жаба давить,чи трави шкода.Якщо шприці повиростають поміж трави,то до курей і діла не буде.А нарахунок міста,із закритям шахт і великих підприємств воно стало великим містом.Не конфліктуйте,а дякуюте БОГУ за мирне небо над головою.

  5. Варто тримати курей в загороді, там вони нормально почуватимуться і нікому не заважатимуть.

    • Прибрати собак? Чим вже собаки мішають? Тобто наркомани і алкаші в дворах це норм? Чи ви безробітні і вже дурка плаче? В Луцьку і в Львові в мене в дворі також собаки живуть. Але в дворі чисто і ніхто не жаліється. Не подобається, що плодяться – стерелізуй. На місці власниці курей заплатила б, наркоманам, щоб трохи заткнули параноїчку. Я не уявляю, як треба жити, щоб до собак докулупатись. А господині треба вольєр зробити, щоб і правда срачу в дворі не було

    • Тобто жити цивілізовано хочете, а вирішувати цивілізовано проблеми – ні? Чи релігія не дозволяє?

  6. нововолинськ з існуючою владою вже 30 років СЕЛО, а за наступних 30 років і це це село зникне, бо ні меру , ні замам, ні виконкому ВОНО НЕПОТРІБНЕ – потібні ВИКЛЮЧНО ГРОШІ І щоб виборці голосували за існуючу владу – НЕВЖЕ НЕ ЗРОЗУМІЛО

  7. Так якшо порозкинути(що до виживання) то не завадило б і худобу, рогату, біля будинків вигодовувати.
    Чого ж тоді на стадо козлів наїзжати що гуляє по місту?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 Грудня, П’ятниця