<

Суд наклав арешт на екскаватор фірми підприємця з Нововолинська Ігоря Новосада

19:03 | 29.09.2025 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
1090
/ коментарі 2

26-го вересня Володимирський міський суд наклав арешт на будівельну техніку підприємства «Нова Аркада», директором якої є нововолинський підприємець Ігор Новосад.

За матеріалами слідства, Новосад, використовуючи своє службове становище, ймовірно, завищував обсяги та вартість ремонтних робіт у Центрі професійної освіти у селі Овадне. Йдеться про капремонт громадсько-побутового корпусу закладу освіти.

Також, йдеться в матеріалах справи, підприємець нібито «приписував» робочі години, завищував коефіцієнти витрат та навіть зазначав роботи, які виконали лише частково, що призвело до завищення вартості виконання будівельних робіт. У результаті — майже 762 тисячі гривень збитків бюджету.

26-го вересня Володимирський міський суд задовольнив клопотання поліції та наклав арешт на техніку підприємства — екскаватор-навантажувач JCB. Його балансова вартість згідно наданої ПП «Нова Аркада» складає 733 333,33 грн. Це означає заборону відчуження, розпорядження та використання майна до завершення слідчих дій. 

Нагадаємо, БУГ уже писав: 

Журналісти БУГу й надалі стежитимуть за перебігом процесу.

коментарів: 2
  1. Який він підприємець??? Позорище, йде війна,а якби знав що повісять на площі то 10 разів би подумав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 Грудня, П’ятниця
4 Грудня, Четвер