Про навчання під час воєнного стану та життя переселенців у гуртожитку: відбулось засідання наглядової ради Нововолинського центру профтехосвіти
21-го червня відбулось чергове засідання наглядової ради Нововолинського центру професійно-технічної освіти, де представники обговорили ряд важливих питань щодо навчання студентів під час воєнного стану та умови життя переселенців у гуртожитку.
Як розповіла директорка навчального закладу Валентина Приступа, від початку війни в Україні працівники та студенти перепрофілювались, тому електрогазозварники, кравчині та кухарі на замовлення волонтерів активно долучаються до допомоги нашим військовим.
Цьогоріч навчання відбувалось за змішаною формою навчання, з 24-го лютого заклад з теоретичного навчання перейшов на повну дистанційну форму, проте практика, проходила в очній формі. Випускниками центру професійно-технічної освіти стали 200 осіб, з них 74 – уже працевлаштовано.
“Викладачі та майстри виробничого навчання в’язали сітки, щодня приєднуються до волонтерської роботи. Наші працівники несуть службу в територіальній обороні міста, один з яких підписав контракт у ЗСУ”, – зазначила Валентина Приступа.
У гуртожитках закладу освіти проживають 113 переселенців, серед яких – 30 діток. Українці були змушені покинути свої домівки у Харкові, Сєвєродонецьку, Миколаєві та Київській області. Як зазначили внутрішньо переміщені особи – «повертатись уже немає куди».
Переселенці розповіли БУГу, що приїхали сюди без речей та у зимовому одязі. Тут їх гостинно прийняли працівники навчального закладу, знайшли для нових мешканців громади усе необхідне.
“Усі комфортні умови у нас є. Годують смачними обідами, турбуються про нашу адаптацію до нового. Нас проінформували про банки одягу, благодійну їдальню та надання гуманітарної допомоги”, – додали переселенці.
Зараз внутрішньо переміщенні особи – в пошуку роботи, аби забезпечити свою сім’ю та залишитись жити на Заході України, будуючи нове життя. Нагадаємо, що нещодавно опублікували список актуальних вакансій у Нововолинську.