«Перекрити та спалити», – мешканці Нововолинська зібралися біля підприємства «Пан Курчак»
Близько ста мешканців Нововолинська прийшли до підприємства «Пан Курчак», щоб в черговий раз обговорити сморід, який стоїть в місті.
Небайдужі жителі міста прийшли обговорити «наболіле» навіть разом із дітьми.
Зустріч організував депутат обласної ради Борис Бабійчук. Послухати думки людей прибули народні депутати від «Самопомочі» Роман Семенуха та Тетяна Острікова.
Перед громадою виступили і депутати Нововолинської міської ради, які входять до складу постійної робочої депутатської екологічної комісії по контролю за діяльністю підприємств.
В.о. директора птахокомплексу Володимир Львов зазначив, що як і повідомляв голова депутатської комісії Віктор Марчак, вони відмовляються від задуманого проекту по встановленню котла, в якому мали спалювати пір’я.
Натомість подадуть новий проект на будівництво котельні для виготовлення гарячої води на потреби забійного цеху, який буде працювати на дровах, тобто спалювати будуть не відходи курей, а деревину.
Львов також зазначив, що пір’я вони вивозять на ветсанзавод у Костопіль та Жовкву.
Дирекція підприємства заявила, що на протязі двох тижнів котел демонтують.
Бабійчук пропонував встановити екологічні пости. Однак присутні зауважили, що не вірять, що це дасть результат.
Здебільшого на зустрічі обговорювали діяльність депутатської комісії, що вони зробили та які подальші дії.
Більше години говорили з громадою. Одна із жіночок зауважила, що якщо не зникне сморід, то єдиний вихід – радикальні дії, тобто зупиняти діяльність підприємства.
«Не буде смердіти. Перекриємо та спалимо», – коротко висловилася жінка, на що присутні підтримали її оплесками.
Запрошених на зустріч депутатів Верховної Ради просили “передати привіт” їх колезі Мартиняку (Сергій Мартиняк, – народний депутат, власник підприємства «Пан Курчак», – ред.)
Детальніше дивіться у відеозаписі Нововолинського інформаційного порталу.
Привів цю “бадягу” – вислів міського голови В.Сапожнікова, саме він. Видавши це за іще одну свою незвичайну і “європейську перемогу”.