<

Обіцяли роботу за кордоном: мешканка Нововолинська стала жертвою інтернет-шахраїв

12:03 | 15.12.2025 / Нововолинськ / , , , /
Перегляди
64
/ Коментарі відсутні

Поліція Нововолинська розслідує черговий випадок шахрайства, пов’язаний із фіктивним працевлаштуванням. Довірливість коштувала місцевій мешканці понад 5,5 тисяч гривень.

Про це БУГу стало відомо з ухвали Нововолинського міського суду від 10-го грудня.

Зловмисник, особа якого наразі встановлюється, зв’язався з потерпілою через месенджер Viber. Під приводом надання послуг із працевлаштування за кордоном, шахрай переконав жінку перерахувати кошти.

Потерпіла, не запідозривши обману, самостійно перевела зі своєї банківської картки на рахунок зловмисника 5 632 гривні. Після отримання грошей «роботодавець» перестав виходити на зв’язок.

За даним фактом правоохоронці внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Справу кваліфіковано за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство).

Наразі триває досудове слідство. Поліція вживає заходів для встановлення власника банківського рахунку та особи, яка користувалася номером телефону.

Поліція застерігає: Будьте вкрай обережними, шукаючи роботу в інтернеті. Ніколи не перераховуйте кошти за «оформлення документів», «бронювання вакансії» чи «страховку» неперевіреним особам. Пам’ятайте, офіційні агенції з працевлаштування зазвичай беруть оплату за послуги після підписання договору або з першої заробітної плати.

Зображення ілюстративне

Свіжі новини Волині та України читайте на сайті БУГ.

Читайте також:

Мешканка Нововолинська втратила близько 500 тисяч гривень через шахраїв

Під приводом допомоги шахраї виманили 4 500 гривень у жительки Нововолинська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 Грудня, Понеділок