Нововолинський суд продовжує розгляд справи “Львівської жінки”
07.04.2015. в Нововолинському суді було продовжено розгляд справи за позовом оператора кабельних мереж «Львівська жінка» до Нововолинського міськвиконкому. Нагадаю, що в суді розглядаються законність проведення конкурсу на оренду приміщення в якому розміщувалась станція кабельної мережі, студія та офіс підприємства.
На засідання в якості свідка міськвиконком запросив колишнього директора «Львівської жінки» Ігоря Іщука. Він мав дати пояснення по обставинах оренди приміщення. Мене здивувало коли суддя почав використовувати свідка в якості експерта. Він почав розпитувати у свідка про те, чи було підприємство «Львівська жінка» засобом масової інформації. Як реєструються засоби масової інформації. Які необхідні документи для того. Пояснення свідка звелися до того, що підприємство «Львівська жінка» не є засобом масової інформації. Наявність журналістів та операторів, наявність студії та створення репортажів, це все, на думку Іщука, не є підставою вважати ЛЖ засобом масової інформації. На моє питання про те, як виконком платив гроші та замовляв у ЛЖ програми по висвітленню діяльності міської влади, свідок відповів, що на його думку це було не зовсім законно.
Після допиту свідка суд оголосив перерву у справі. Продовження розгляду справи 28.04.2015.

Перед судовим засіданням, Сапожніков приходив у суд. Після цього суддя Галушкка потрапив на лікарняний. А потім зазбирався на пенсію. А тепер передумав. І почав нишпорити: а чи була “Львівська жінка” засобом масової інформації? Хоча, безліч судів, до того визнали її такою. Та й іще у ролі експерта притягнув головного фігуранта у рейдерському захопленні “ЛЖ” – Іщука, якого теж судили. Пане суддя! Ви будете люструватись добровільно чи примусово? Кому служите, Сапожнікову чи народу?
ЦІКАВО!!! хто писав дану статтю – журналіст, позивач чи якась “шавка”???