<

Нововолинського дебошира, який привселюдно побив колишню дружину, суд визнав винним, але звільнив від відповідальності

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:50 | 6.12.2016 / Нововолинськ / , /
Перегляди
124
/ коментарі 4

Жителя Нововолинська Володимира Драника суд визнав винним у вчиненні кримінального правопорушення за побиття колишньої дружини, але через клопотання постраждалої звільнив від відповідальності. Завдані збитки потерпілій винуватець оплатив у повному обсязі.

Інтернет-видання “БУГ” повідомляло про інцидент у місті Нововолинську: молодик у нетверезому стані влаштував “дебош” на перехресті вулиць Перемоги та Стуса. Витягнувши з автомобіля колишню дружину, почав їй погрожувати та бити на очах у перехожих.

15388782_10209975485615650_1586289132_o
15354252_10209975485375644_1867672818_o

коментарів: 4
  1. Ну так а що ви хотіли?? В ухвалі чітко написано, що ” у зв”язку із примиреннм з потерпілою” – тобто з дружиною. Вибачила Лєнка поганця. Не дай Боже знову поб”є – то буде навчена.

  2. Значить олені Драник ,яка фактично спровокувала скандал на перехресті,надано зелене світло і надалі вибивати бабки з “колишнього” або іншого грошовитого чоловіка ,створюючи перешкоду транспортному рухові.Не один день напевно за Драником слідкувала.І вистежила на червоному світлі світофора.Видно дуже “мудрий”,аж лисий радник у неї був,що такий план “гоерло” провернувся так вдало.Хоча бабок трохи не добрала, у цмвільному позові відмовлено.
    Вибиті через суд такі гроші Олені в користь не підуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 Грудня, П’ятниця