<
Інші розділи

Нововолинським активістам розповіли, як впливати на громадські проблеми, не будучи депутатом

Цей запис опубліковано більш як рік тому
14:17 | 22.02.2021 / Нововолинськ / /
Перегляди
1
/ 1 коментар

19-го та 20-го лютого у Нововолинську та Ківерцях відбувся тренінг під назвою «Взаємодія влади та громади: використання інструментів локальної демократії». Учасникам розповідали, наскільки можливо впливати на вирішення актуальних проблем громади без депутатського значка.

Як зазначає Волинський Інститут Права, щоб навчити і мотивувати до активних дій мешканців Нововолинської, Ківерцівської та сусідніх громад,  були організовані ці тренінги. Їх учасники не лише обговорили актуальні проблеми, а й покроково визначили, як саме вони можуть вплинути на їх вирішення.

«В кожному місті чи селі є люди, які мають ідеї для покращення життя  громади. Для реалізації цих задумів, їм часто бракує знань щодо того, як впливати на рішення влади та як ефективно комунікувати з посадовцями», ˗ розповідає тренерка заходу, керівниця Волинського Інституту Права Ірина Гайдучик.

Під час заходу багато говорили про інструменти локальної демократії (громадські слухання, електронні петиції, громадські ради, тощо). Вони дозволяють привернути увагу влади та громадськості до тої чи іншої проблеми, обговорити різні шляхи її подолання та збільшують шанси на  її успішне вирішення.

«Часто активні громадяни не розуміють зони відповідальності тих чи інших структурних підрозділів місцевої влади, тому можуть іти та стукати не в ті двері. Такі тренінги дають можливість краще зрозуміти процес прийняття рішень та процес подачі своїх напрацювань», ˗ ділиться своїми враженнями учасник навчання, керівник молодіжного ресурсного центру «Нові крила» Павло Медина

За результатами тренінгу, вирішено розпочати ряд адвокаційних кампаній в Нововолинську, Ківерцях та Луцьку. Усі вони відбуватимуться за експертних консультацій Волинського Інституту Права.

Крім Нововолинська та Ківерець, подібний захід планують організувати й для активних мешканців інших громад Волині. 27-го лютого, тренінг «Взаємодія влади та громади: використання інструментів локальної демократії» відбудеться у Ковелі.

Читайте також: Мешканців Нововолинської, Володимир-Волинської та сусідніх громад запрошують на тренінг із взаємодії влади та громади




один коментар
  1. І не намагайтеся! Здохлий №. Ніхто з “активістів”, так званих, впливати на місцеву владу не буде. Гроші на вітер!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Листопада, П’ятниця