<

Боєць із Нововолинська встиг на народження первістка: повернувся з фронту за 15 хвилин до пологів

16:33 | 7.04.2026 / Нововолинськ / /
Перегляди
0
/ Коментарі відсутні

У родині поліцейського-добровольця стрілецького батальйону Назара Крикавського сталася радісна подія – він уперше став батьком. І попри службу на передовій, чоловікові вдалося бути поруч у найважливіший момент.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Волинської області.

Дружину Назара – Яну – разом із новонародженим сином виписали з пологового будинку у Нововолинську 6 квітня. Хлопчик народився вагою 4100 грамів, малюка планують назвати Данилом.

Ще нещодавно боєць зізнавався, що хвилюється, чи зможе побачити сина у перші дні життя, адже вирушав на виконання бойового завдання. Втім, цього разу все склалося інакше – керівництво пішло назустріч, і Назар зміг приїхати додому.

Він встиг буквально в останні хвилини – за 15 хвилин до народження первістка вже був поруч із дружиною.

На виписку біля пологового будинку на молоду родину чекали рідні, колеги та побратими. З квітами, подарунками й обіймами вони зустріли новонародженого, який став ще одним символом віри у життя та майбутнє.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 Квітня, Вівторок