<

Нацбанк презентував пам’ятну монету “20 років грошовій реформі в Україні”

Цей запис опубліковано більш як рік тому
05:58 | 1.09.2016 / Новини /
Перегляди
6
/ Коментарі відсутні

Монета “20 років грошовій реформі в Україні” вводиться в обіг 1 вересня 2016.

Національний банк України з 1 вересня 2016 вводить в обіг пам’ятну зворотну монету “20 років грошовій реформі в Україні” номіналом 1 гривня, присвячену 20-річчю запровадження національної валюти України – гривні. Про це повідомляється на сторінці регулятора у Facebook.

Як повідомляється, монета виготовлена з алюмінієвої бронзи, категорія якості карбування – “анциркулейтед”, маса – 6,8 г, діаметр – 26,0 мм, тираж – 60 000 штук (з них: 10 000 в наборі “Монети України”, 50 000 в сувенірній упаковці).

Пам’ятна монета є чинним платіжним засобом України й обов’язкова до приймання без будь-яких обмежень за її номінальною вартістю до всіх видів платежів, а також для зарахування на рахунки, вклади, акредитиви та для переказів.

Пам’ятну зворотну монету “20 років грошовій реформі в Україні” можна придбати в пунктах продажу Національного банку України в регіонах за ціною 35 гривень.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Грудня, Вівторок