<

На “Ягодині” затримали громадянина Литви з наркотиками

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:49 | 23.08.2017 / Новини /
Перегляди
3
/ Коментарі відсутні

22 серпня, під час перетину Державного кордону на митному посту «Ягодин» у Любомльському районі в автомобілі громадянина Литовської Республіки правоохоронці виявили заборонені до переміщення через митний кордон України таблетки «Трамадол».

За фактом незаконного зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України. Про це повідомили у секторі комунікації поліції Волинської області.

Заборонені до переміщення через митний кордон України таблетки правоохоронці виявили в автомобілі « Mercedes-Benz», який належить 72-річному громадянину Литовської Республіки. Таблетки були заховані у дорожній сумці під речами.

Вилучене направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Грудня, Неділя
20 Грудня, Субота