<

На Волині викрили ще одну схему переправлення осіб через кордон

14:01 | 14.08.2025 / Новини / /
Перегляди
200
/ Коментарі відсутні

53-річного лучанина і двох мешканок Камінь-Каширського і Луцького районів затримали за підозрою в незаконному переправленні військовозобов’язаних за кордон.

За свої послуги волиняни брали 13 500 тисяч доларів США з особи. Про це повідомляє пресслужба Волинського прикордонного загону.

Днями поблизу одного з прикордонних населених пунктів Ковельського району, під час спроби незаконного переправлення громадянина через державний кордон та після отримання частини грошових коштів у сумі 6 000 доларів США, міжвідомчою групою затримали учасниць схеми. Одночасно у Камінь-Каширську під час передачі «клієнтом» завдатку в розмірі 7 500 доларів США правоохоронці затримали й організатора.

Затриманим волинянам оголошено про підозру за вчинення кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 332 КК України. Суд обрав організатору та одній з виконавиць запобіжний захід у вигляді 60 діб цілодобового домашнього арешту, іншій – домашній арешт у нічний час.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 Грудня, П’ятниця
4 Грудня, Четвер