<

На Волині судять керівника Регіонального офісу водних ресурсів та ще сімох людей через розкрадання коштів

20:39 | 11.03.2026 / Новини / /
Перегляди
0
/ Коментарі відсутні

На Волині судять начальника Регіонального офісу водних ресурсів, головного бухгалтера, головного економіста установи та ще п’ятьох осіб. Їх підозрюють у розкраданні бюджетних коштів через фіктивне працевлаштування та незаконне отримання премій.

Як повідомили в обласній прокуратурі, керівника установи, головного бухгалтера та головного економіста відсторонили від займаних посад.

За даними слідства, з січня 2022 року до липня 2025 року підозрювані систематично отримували бюджетні кошти, оформлюючи працівників лише «на папері» та привласнюючи нараховані їм зарплати і премії. Крім того, вони нібито вимагали частину премій від працівників за їх нарахування та виплату.

У прокуратурі зазначають, що такими діями державній установі завдали понад 1,4 мільйона гривень збитків, а також отримали майже пів мільйона гривень неправомірної вигоди.

Дії обвинувачених кваліфікують за кількома статтями Кримінального кодексу України, зокрема щодо розтрати майна, службового підроблення та одержання неправомірної вигоди. У разі доведення вини їм може загрожувати від 5 до 15 років позбавлення волі.

Читайте також:

Піймали на хабарях: відсторонений керівник офісу водних ресурсів Волині просився назад на посаду


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 Березня, Середа