<

На Волині на хабарі спіймали посадовця ТЦК

11:55 | 14.01.2026 / Новини / , , /
Перегляди
208
/ 1 коментар

На Волині на хабарі затримали виконувача обов’язків начальника одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Як повідомили в ДБР, посадовець за гроші знімав осіб з розшуку в Єдиному електронному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Такі дії дозволяли чоловікам оформлювати відстрочку та уникати призову під час мобілізації.

Одному із «клієнтів» офіцер пообіцяв зняти його з розшуку за 3 тисячі доларів США. Неправомірну вигоду зловмисник планував отримати у два етапи. Під час першої передачі посадовець отримав 1,5 тисячі доларів.

Під час одержання другої частини коштів правоохоронці затримали його на гарячому.

Фігуранту повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України — одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років.

Наразі триває досудове розслідування. Проводять обшуки за місцем роботи та проживання підозрюваного, а також перевіряють інші можливі факти одержання неправомірної вигоди та причетність до них інших посадових осіб.


один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 Січня, Середа