<

На пункті пропуску «Ягодин» затримали чоловіка з 5-ма кілограмами психотропів

Цей запис опубліковано більш як рік тому
07:50 | 19.02.2017 / Новини /
Перегляди
2
/ 1 коментар

На Волині затримали громадянина України, який ввіз понад 5 кілограм пігулок з психотропною речовиною.

Прокуратура Волинської області здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні про незаконне придбання та перевезення з метою збуту психотропних речовин у особливо великих розмірах, вчинені 39-річним черкащанином, який тимчасово мешкає в одній з країн Прибалтики, – повідомили у прес-службі прокуратури.

Увечері 17 лютого 2017 року в зоні діяльності митного поста «Ягодин» Волинської митниці ДФС, з ініціативи та за орієнтуванням працівників Центрального апарату та обласного Управління Служби безпеки України був затриманий автомобіль «BMW 530D», який в’їхав в Україну з Республіки Польща.

Під час проведення поглибленого митного огляду у конструктивних порожнинах кузову та салону автомобіля, а також серед особистих речей громадянина були виявлені пакунки з пігулками загальною вагою понад 5 кг та пакунки з порошкоподібними речовинами вагою понад 160 г.

Усі виявлені пігулки й речовини у ході проведення огляду місця події вилучені слідчим слідчого відділу УСБУ у Волинській області.

З’ясувалося, що вони містять особливо небезпечну психотропну речовину, обіг якої заборонено, – МДМА. Наразі зловмиснику, який намагався ввезти їх в Україну, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 307 Кримінального кодексу України. Він затриманий. Вирішується питання про обрання чоловікові запобіжного заходу.

один коментар
  1. Накормити його і всю його родину.Кожен день по дозі і щоб дивився на результат…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 Грудня, Вівторок