<

На Харківщині внаслідок російського удару загинули жінка і дитина

09:31 | 9.02.2026 / Новини / , , /
Перегляди
16
/ Коментарі відсутні

У ніч проти 9-го лютого російські війська атакували Богодухів Харківської області. Унаслідок влучання безпілотника по приватному будинку загинули жінка й 10-річний хлопчик.

Про це повідомили в ДСНС.

росіяни атакували ударними безпілотниками приватний сектор міста Богодухів. Одне з влучань сталося по житловому будинку, що був повністю зруйнований. На місці виникла пожежа, яку ліквідували рятувальники.

Під завалами знайшли тіла двох загиблих: жінки та 10-річного хлопчика, постраждали 22-річний і 68-річний чоловіки та 89-річна жінка.

Голова ОВА Олег Синєгубов зазначив, що минулої доби, 8 лютого, російських ударів зазнали 10 населених пунктів Харківської області. У селі Золочів зазнала гострої реакції на стрес 17-річна дівчина, у селі Лужок постраждали 18-річна дівчина і 73-річний чоловік.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 Лютого, Понеділок
8 Лютого, Неділя