«Кинджали», балістика та «шахеди»: Повітряні сили збили 420 ракет та дронів, якими росія атакувала Україну
У ніч проти 10-го жовтня російські війська масовано обстріляли Україну крилатими, балістичними та авіаційними ракетами, а також ударними дронами. Протиповітряна оборона знешкодила 420 цілей.
Про це повідомили в Повітряних силах ЗСУ.
Загалом російські війська атакували Україну 497 засобами повітряного нападу, а саме 32 ракетами та 465 безпілотниками.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи радіоелектронної боротьби та безпілотних систем, а також мобільні вогневі групи Сил оборони.
Унаслідок бойової роботи вдалося знешкодити:
- 405 із 465 ворожих безпілотників типу Shahed, «Гербера» та дронів інших типів;
- 1 із 2 аеробалістичних ракет Х-47 М2 «Кинджал»;
- 4 із 14 балістичних ракет «Іскандер-М»/KN-23;
- 9 із 12 крилатих ракет «Іскандер-К»;
- 1 із 4 керованих авіаційних ракет Х-59/69.
Окрім цього, 4 ворожі ракети не досягли своїх цілей.
Військові зафіксували прямі влучання 13 ракет та 60 ударних дронів на 19 локаціях, а також падіння збитих цілей та їхніх уламків на 7 локаціях.
Уночі 10 жовтня російські війська масовано обстріляли Україну ракетами та дронами. Найбільше постраждали Київ, Кременчук, Запоріжжя та Дніпропетровщина.
У Запоріжжі через обстріл загинув 7-річний хлопчик. У місті під ударом опинилася газова інфраструктура.
.gif)