<

Голова  Маневицької селищної ради попався на хабарі

Цей запис опубліковано більш як рік тому
11:11 | 21.09.2017 / Новини /
Перегляди
3
/ Коментарі відсутні

Голову Маневицької селищної ради викрито на одержанні неправомірної вигоди.

Прокуратурою Волинської області спільно з оперативними працівниками Управління захисту економіки в області департаменту захисту економіки Національної поліції України викрито голову Маневицької селищної ради на вимаганні неправомірної вигоди в розмірі 6 тисяч гривень, – повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

20-го вересня 2017-го року, посадовця затримано під час одержання другого “траншу” неправомірної вигоди в сумі 4 тисячі гривень, яку він вимагав у громадянина за видачу довідок, необхідних для оформлення права власності на житло.

Триває досудове розслідування, вирішується питання про повідомлення селищному голові, який є особою, що займає відповідальне становище, про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та одержання неправомірної вигоди).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 Грудня, Вівторок
22 Грудня, Понеділок