<

Енергетики отримають доплати «за зиму»: Кабмін готує рішення

15:03 | 13.01.2026 / Новини / , /
Перегляди
13
/ Коментарі відсутні

В Україні буде запроваджено окрему програму підтримки енергетиків, які працюють у ремонтно-відновлювальних бригадах під час зимового періоду.

Про це повідомили Президент Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Юлія Свириденко, передає Кореспондент.

За словами Зеленського, мовиться про фахівців, які цілодобово працюють у найскладніших умовах, під обстрілами та в умовах сильних морозів, відновлюючи енергетичну інфраструктуру в усіх регіонах України.

«Ми домовилися з премʼєр-міністром розробити спеціальну програму для підтримки людей, які безпосередньо працюють у ремонтних бригадах 24/7. Уряд запропонує, як відчутно збільшити оплату праці таких фахівців за кожен місяць зими», – заявив Зеленський.

Свириденко своєю чергою наголосила, що робота енергетиків відбувається на межі людських можливостей і часто з ризиком для життя.

Саме завдяки їхнім зусиллям після масованих атак у домівки українців повертаються світло, тепло, вода та газ, додала вона.

За її словами, Міністерству енергетики спільно з Міністерством фінансів доручено підготувати відповідне рішення для розгляду Кабінетом міністрів. Доплати стосуватимуться фахівців, які безпосередньо виїжджають на місця влучань і відновлюють критичні обʼєкти в умовах морозів та постійної загрози обстрілів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 Січня, Вівторок